Přihlásit se    Registrovat

Themes

Témata k ebook čtečce PocketBook 623 Touch Lux
  • Autor
    Zpráva

Re: Themes

Příspěvekod Ladinek » 09 lis 2013, 07:29

Pozor, nyní máme celé theme česky, včetně informací o knihách. Stahujte http://www.mobileread.com/forums/attachment.php?attachmentid=114559&d=1383977397
Ukázka - http://uloz.to/xCKTyYW4/ukazka-zip
Naposledy upravil Ladinek dne 09 lis 2013, 14:09, celkově upraveno 1
Ladinek
Kecal
Kecal

Poděkoval: 2 krát
Poděkovali mu: 68 krát

Příspěvekod ozzy8 » 09 lis 2013, 09:18

Veľmi pekné, ďakujeme.
ozzy8
Nemluva
Nemluva

Poděkoval: 0 krát
Poděkovali mu: 1 krát

Příspěvekod jara.hroudny » 11 lis 2013, 17:57

Jak nainstalovat nové themes do čtečky? Dejte prosím podrobný návod. Děkkuji.
jara.hroudny
Nemluva
Nemluva

Poděkovali mu: 0 krát

Příspěvekod ozzy8 » 16 lis 2013, 08:32

1. Stiahni si "Themes" z uvedenej stránky do PC a v nejakom priečinku rozbaľ.
2. Zapni čítačku.
3. Pripoj čítačku ku PC.
4. Klikni na "Tento počítač", na hornej lište klikni na "Nástroje"...."Možnosti priečinka"...."Zobrazenie", tam zruš fajku na "Skryť chránené súbory operačného systému" a "Skryť prípony známych súborov" a označ "Zobrazovať skryté súbory, priečinky a jednotky". Potvrď tlačítkom "Použiť" a tlačítkom "OK". Tým sa umožní vidieť priečinky, ktoré boli dovtedy skryté.
5. Klikni na "Tento počítač", klikni a otvor svoj PocketBook označený ako disk napr. E,F G...
6. Nájdi priečinok "System" a v ňom podpriečinok "Themes". Priamo doň nakopíruj stiahnuté a rozbalené súbory.
7. Korektne odpoj čítačku od PC a v PC opäť cez "Nástroje" opačnou cestou zakáž zobrazovanie skrytých súborov.
8. V čítačke vojdi do "Nastavení" a "Osobných nastavení" a tam máš voľbu "Téma". Vyskúšaj si všetky možnosti, ktorá sa ti bude najviac páčiť. To je všetko.
Naposledy upravil ozzy8 dne 16 lis 2013, 08:36, celkově upraveno 1
ozzy8
Nemluva
Nemluva

Příspěvekod ozzy8 » 16 lis 2013, 08:34

nič, použil som zlé tlačítko.
ozzy8
Nemluva
Nemluva

Příspěvekod computer » 17 lis 2013, 19:06

Nějak mi to nejde , nevím kde dělám chybu.
computer
Nemluva
Nemluva

Poděkoval: 3 krát

Příspěvekod computer » 17 lis 2013, 19:27

computer píše:Nějak mi to nejde , nevím kde dělám chybu.
Už jsem na to přišel: do složky/Themes je třeba rozbalit kompletně vše ze složek (applications,bin,config,language,themes) prostě překopírovat veškerý obsah těchto složek do jedné /Themes. :D :D
computer
Nemluva
Nemluva

Poděkoval: 3 krát

Příspěvekod jara.hroudny » 18 lis 2013, 09:37

Díky, díky moc všem.
jara.hroudny
Nemluva
Nemluva

Příspěvekod Ladinek » 19 lis 2013, 09:07

Nový update theme úprava velikosti písma obsahu pro CR3.
Důležité: Spouštěč aplikací "custom_app. app "z vlastních tlačítek na motivy Tango_m je přesunut z" aplikací "na" system / bin ". Tak si jej přesuňte.
http://www.mobileread.com/forums/attachment.php?attachmentid=114559&d=1384808688
Ladinek
Kecal
Kecal

Příspěvekod Paul » 25 lis 2013, 16:31

Dobrý den,všem. Díky za zdroje themes i návod k instalaci. Vše jsem provedl a všechny themes jsou v menu k dispozici. Ale nějak se mi nedaří zobrazovat epub info... tak jako na ukázách, které Ládínek postoval na ulozto. Je potřeba ještě nějakého nastavení? Zatím jsem zkoušel všechny varianty Tango a Crystal. A btw - jak se liší Tango_m_x od Tango-x? Není potřeba žádný zásah do /system/config ?? Díky
Paul
Kecal
Kecal

Poděkoval: 1 krát
Poděkovali mu: 10 krát

Příspěvekod Ladinek » 26 lis 2013, 08:18

Pokud jsi všechno nainstaloval správně, a theme Ti fungují, vlez do nastavení theme, tj. vzhled/Motiv/Tango m, potom se vrať zpět na stránku nastavení Jazyk/Language. Ťukni na to, a vyjede Ti menu s nastavením jazyků. Teď tam máš češtinu. Nad ní je napsáno Česky. To zvol. Teď, vlevo nahoře v rohu šipkou se vrať do úvodního menu. Nech to 3 vteřiny proběhnout.
Nastavilo se Ti theme. Teď ťukni nastavení/Osobní nastavení/Výchozí nastavení pro ePUB, na to ťukni a zvol nastav epubinfo jako výchozí. Potom se odklikej šipkou nahoře vlevo, do hlavního menu.
Spusť knihovna, najdi si nějakou knihu v epub, a ťukni na ní. Dozvíš se informaci o knize, za předpokladu, že máš v ní metadata (tedy vložené informace o knize). Když ťukneš doprostřed obrazovky otevře se Ti okénko, kde si vybereš, v čem chceš knihu číst. Toť vše.
Ladinek
Kecal
Kecal

Příspěvekod Paul » 26 lis 2013, 09:30

Díky za návod, ale bohužel mi to nefunguje, nevím kde dělám chybu. Stáhnul jsem si zde http://www.mobileread.com/forums/attach ... 1383977397 themes, rozbalil všechny adresáře a jejich obsah zkopíroval do system/Themes (jen soubory, nikoli složky). Poté jsou Themes přístupná, lze je měnit, ale další postup, který jsi výše popsal, nefuguje. V nastavení jazyky-čeština se položka "česky" nevyskytuje a ani v nastavení-osobní nastavení se položka "výchozí nastavení pro ePub" rovněž nezobrazuje.. pouze "při spuštění otevřít", "obrázek při startu" ,...atd..Přitom čeština v souborech themes je ve čtečce přítomna.
Ladinek píše že je potřeba zvolit themes tango m, ale v nabídce je jen tango_m_b, grey a white..Je zde snad ta chyba?? Moc děkuji
Paul
Kecal
Kecal

Příspěvekod Paul » 26 lis 2013, 14:08

Paul píše:Díky za návod, ale bohužel mi to nefunguje, nevím kde dělám chybu. Stáhnul jsem si zde http://www.mobileread.com/forums/attach ... 1383977397 themes, rozbalil všechny adresáře a jejich obsah zkopíroval do system/Themes (jen soubory, nikoli složky). Poté jsou Themes přístupná, lze je měnit, ale další postup, který jsi výše popsal, nefuguje. V nastavení jazyky-čeština se položka "česky" nevyskytuje a ani v nastavení-osobní nastavení se položka "výchozí nastavení pro ePub" rovněž nezobrazuje.. pouze "při spuštění otevřít", "obrázek při startu" ,...atd..Přitom čeština v souborech themes je ve čtečce přítomna.
Ladinek píše že je potřeba zvolit themes tango m, ale v nabídce je jen tango_m_b, grey a white..Je zde snad ta chyba?? Moc děkuji

Jen bych chtěl podotknout, že před instalací themes jsem upgradoval na nejnovější FW ze stránek výrobce....
Paul
Kecal
Kecal

Příspěvekod Ladinek » 26 lis 2013, 14:43

Tak jinak. Připoj čtečku. Když rozzipuješ soubor, uvidíš adresář Themes_4.4.x. Ťukni na něj.
Teď vidíš system, readme.txt.
Na druhé polovině máš adresáře čtečky. tam je složka system. do té to celé skopíruj (systém do systému). Pak postupuj jak jsem Ti psal.
Musíš mít themes 4.4. a software ve čtečce úplně poslední.
Ladinek
Kecal
Kecal

Příspěvekod Paul » 26 lis 2013, 15:03

Ladinek píše:Tak jinak. Připoj čtečku. Když rozzipuješ soubor, uvidíš adresář Themes_4.4.x. Ťukni na něj.
Teď vidíš system, readme.txt.
Na druhé polovině máš adresáře čtečky. tam je složka system. do té to celé skopíruj (systém do systému). Pak postupuj jak jsem Ti psal.
Musíš mít themes 4.4. a software ve čtečce úplně poslední.

Mám poslední SW, a postupoval jsem dle rady a díky za ni. Avšak výběr a změna themes je možná, jen pokud zkopíruji vše ze souborů Themes 4.4.x - ne vnořené složky - soubory přímo do složky Themes v adresáři system ze čtečky...Jinak to hlásí - nic k výběru..Pokud aplikuji výše popsaný postup, mohu měnit themes, ale epubinfo je nedostupný...díky
Paul
Kecal
Kecal

PředchozíDalší

Zpět na PocketBook 623 Touch LUX